سراتو پایرو (serato pyro)، اپلیکیشنی جدید برای موبایل و تبلت

 

اخیراً رقابت شدیدی در بازار نرم افزارهای موبایل صورت گرفته که باعث شده خیلی از کمپانی ها به این فکر بیافتند تا نرم افزاری بسازند که بصورت اتوماتیک آهنگها را با هم میکس کند. Pacemaker و Spotify اخیراً اپلیکیشنهای خود را روانه ی بازار کرده اند و اکنون نوبت به سراتو رسیده تا اپلیکیشن جدید خود را ارائه دهد. از آنجایی که شرکت سراتو یکی از پیشرو ها در صنعت دیجی است، بسیاری از متخصصان چشم به این نرم افزار دوخته اند تا آن را از لحاظ کیفی بررسی کنند.

در وهله ی اول پس از ورود به برنامه، میفهمید که کار کردن با این برنامه خیلی ساده است و احتمالاً در کمتر از یک دقیقه میتوانید کارکردن با این برنامه را یاد بگیرید. بعد از انتخاب تعدادی آهنگ و ساختن لیست پخش، میتوانید پخش را شروع کنید. هر تراکی که میخواهید را به سمت چپ هل دهید و آنرا حذف کنید و یا آنرا به سمت راست هل دهید تا به جایگاهی بالاتر انتقال پیدا کند. لیست آهنگها بر اساس سرعت آنها (BPM) طبقه بندی میشود و همچنین این برنامه میتواند متصل به سرور سایت Spotify شود و شما را قادر سازد که از یک آرشیو موسیقی لایتناهی استفاده کنید.

مسئولین شرکت سراتو تمامی تلاش خود را فراهم آورده اند تا این نرم افزار بتواند بهترین نقطه را برای میکس کردن تشخیص دهد. در این نرم افزار، کاربر به راحتی میتواند موسیقی را با موسیقی بعدی تنها با فشار دادن یک دکمه میکس کند. قابل ذکر است که هیچ افکت خاص یا امکانات خاص دیگری در این نرم افزار وجود ندارد و استفاده از اپلیکیشن ترکتور (Traktor) موبایل برای حرفه ای ها بیشتر توصیه میشود اما همانطور که گفته شد، مزیت این نرم افزار کارکرد راحت و سریع آن برای هر قشری میباشد.

به شما پیشنهاد میکنیم که یک نسخه از این نرم افزار (که در حال حاضر رایگان است) را در تلفن همراه خود داشته باشید و به راحتی در مجالس و مهمانی ها با استفاده از تلفن همراه یا تبلت خود به صورت بی وقفه موسیقی هایتان را اجرا کنید.


نویسنده: Puyava

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*